REGULAMIN SALONU GLAM ROCK

 1. Godziny otwarcia Salonu Fryzjerskiego “GLAM ROCK’’
  Od poniedziałku do piątku w godzinach 9-20 w sobotę od godz. 9.00 do godz. 16.00.Godziny otwarcia mogą ulec zmianie w zależności od potrzeb klientów. Istnieje możliwość wykonania usługi w innych godzinach niż wyżej wymienione, ale tylko po wcześniejszym umówieniu wizyty i za dodatkową opłatą ustaloną indywidualnie i w dni wolne od pracy.
 2. Jeżeli spóźnienie na wizytę wyniesie więcej niż 15 min, niestety ale usługa nie zawsze będzie mogła być zrealizowana lub też będzie zrealizowana tylko częściowo. W przypadku strzyżeń męskich lub dziecięcych dopuszczalne spóźnienie wynosi 10 min.
 3. Warunkiem zarezerwowania terminu osób pierwszorazowych oraz osób, które nie zjawiły się w salonie przez okres 3 miesięcy jest wpłata zadatku.  W przypadku rezygnacji z zabiegu ZADATEK NIE ZOSTAJE ZWRACANY !
 4. W dniu wykonania usługi kwota jest pomniejszana o wpłacony wcześniej zadatek. Na wpłatę zadatku czekamy 2 dni robocze. Jeśli wizyta jest zaplanowana na ten sam dzień od zapisu, obowiązują 2 godziny na wpłatę zadatku. Dane do wpłaty otrzymasz SMS.
  Jeśli zadatek nie zostanie przesłany wizyta jest anulowana.
 5. Wykonanie usługi w Salonie Fryzjerskim “GLAM ROCK’’ jest równoznaczny ze  złożeniem przez Klientkę/Klienta oświadczenia, iż nie ma żadnych przeciwwskazań zdrowotnych do korzystania z usług oferowanych przez Salon oraz że zapoznał się z niniejszym regulaminem i akceptuje jego warunki.
 6. Udostępnienie danych osobowych przez Klientów Salonu Fryzjerskiego ‘’GLAM ROCK” jest równoznaczne ze zgodą na przetwarzanie danych zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)
 7. Ceny zawarte w cenniku i na stronie internetowej nie są ofertą handlową, mogą ulec zmianie, ponadto zakres pracy i zużytych kosmetyków zależy od indywidualnych predyspozycji i potrzeb Klienta.
 8. Klient umawiając się na wizytę w Salonie „GLAM ROCK” zobowiązany jest podać swoje prawdziwe imię i nazwisko oraz aktualny numer telefonu. Podanie fałszywych danych skutkuje anulowaniem wizyty.
 9. Na terenie Salonu „GLAM ROCK” zakazane jest: palenie papierosów, zażywanie środków odurzających, wnoszenie i spożywanie napojów alkoholowych, handel, akwizycja, głośne i niekulturalne zachowanie, korzystanie z urządzeń bez zgody personelu Salonu, wnoszenie i korzystanie z urządzeń rejestrujących obraz i dźwięk.
 10.  Reklamacje uwzględniane są 7dni od wykonania usługi.
 11. Reklamacje zgłaszamy osobiście w naszym salonie, jeśli będzie zgłoszona później niż 7 dni po wykonanej usłudze wszelkie czynności będą wykonywane odpłatnie i cena będzie określana indywidualnie. Jeśli usługa została wykonana po wcześniejszym ustaleniu z Klientką/ Klientem lub kolor, kształt itp. został wykonany na życzenie Klientki/Klienta, reklamacja jest uważana za bezpodstawną i wszelkie czynności usługowe będą wykonywane odpłatnie.
 12. Zalecamy aby Klient używał kosmetyków do pielęgnacji marki SENSUS, w przypadku gdy Klient nie zastosuje się do zaleceń, reklamacja jest bezpodstawna. O czym też zostanie poinformowany przy usłudze.
 13. Dzieci (wiek do lat 10) mogą przebywać w salonie tylko w obecności oraz pod stałą opieką osoby pełnoletniej. Salon nie ponosi odpowiedzialności za dzieci pozostawione bez opieki w salonie.
 14. Ewentualne skargi, wnioski i zażalenia prosimy kierować do właściciela Salonu osobiście, telefonicznie lub mailowo.
 15. Salon w uzasadnionych wypadkach zastrzega sobie prawo do odmowy wykonania zabiegu.
 16. Niniejszy regulamin jest dostępny na naszej stronie internetowej, Facebooku oraz  jest do wglądu w salonie.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>